00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

C'est la vie - Eau de Parfum 100 ml.

36%заштеда

C'est la vie - Eau de Parfum 100 ml.

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1399.0 ден. 895 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Женски, зимски парфем кој мириса слично на Lancôme "La vie est belle"

  Главни ноти: Црна рибизла, Круша
  Средни ноти: Перуника, Јасмин, Цвет од портокал
  Основни ноти: Пачули, Тонка зрна, Ванила, Пралина

  Цветна сладост која прекрасно обвива во зимските денови и им додава шарм на вечерните часови. Интензивната рибизла и перуниката со помош на ванилата, на аромата и даваат различност и моќ, правејќи го мирисот исклучително траен. Моќта на јасминот и цветот од портокал, прават составот да плени со неговата длабочина. Пралината дополнува со сладост, исполнувајќи го воздухот со ендорфин. Слободната жена, која е сигурна во себе, ќе се вљуби до бескрај во овој мирис и ќе го предаде своето срце на долг рок.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Беллина
 • Земја на потекло:Франција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Беллина

  • Опис на компанијата:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Име на контакт лице:Кирил
  • Адреса:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078885333
  • Телефон #:078885333
  • Година на регистрација:2015
  • Локација на мапа:Прикажи
  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  C'est la vie Bouquet - Eau de Parfu ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Day&Night Women - Eau de Parfum 100 ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Victorius - Eau de Parfum 100 ml.

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Opal Glamour - Eau de Parfum 100 ml ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Ardagio Aqua Classic - Eau de Parfu ...

  36%заштеда
  Цена со ДДВ:1.399 ден. 895 ден.

  Good Life - Eau de Parfum 100 ml.
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка