00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Крем Чајно дрво ВИТАСАН

23%заштеда

Крем Чајно дрво ВИТАСАН

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1621.0 ден. 1248 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Мултифункционален крем со етерични масла од чајно дрво, манука, канука и лаванда за нега на проблематична кожа. Уникатните својства на овие етерични масла обезбедуваат идеална нега за лесно иритирана и повредена кожа. Кремот носи олеснување и ја потпомага природната регенерација на кожата и ја обновува нејзината еластичност. Го стимулира заздравувањето на пукнатините, површинските рани и го отстранува лупењето на кожата. Има ефект за локална дезинфекција. Ефикасен антидот при каснување од инсекти.
  Krem multifunksional me vajra esenciale e pemës së çajit, manukës, kanukës dhe lavandës për kujdesin e lëkurës problematike. Përbërjet e veçanta të vajrave esenciale ofrojnë kujdes të përsosur për lëkurë lehtësisht të irrituar dhe të dëmtuar. Kremi sjell lehtësim si dhe nxit regjenerimin nayral të lëkurës e rikthen elasticitetin e saj. Stimulon shërimin e të çarave, plagëve sipërfaqësore dhe eleminon rrjepjen e lëkurës. Ka efekt dizifektimi lokal. Efikas kundërhelmimit të pickimit të insekteve.
  Арт. I 876, обем 100 мл.
  Art. I 876, sasia 100 ml.
 • Категорија:Нега на кожа
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Вивасан
 • Земја на потекло:Швајцарија
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Вивасан

  • Име на контакт лице:Велибор
  • Адреса:18-ти Септември 55-а
  • Град:Гостивар , Македонија
  • Телефон #:070378876
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка