00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Купи од дома

 • Опис на компанијата:Купи Од Дома е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот и достава за САМО НЕКОЛКУ ЧАСА доколку сте во Скопје.
 • Име на контакт лице:Бојана
 • Адреса:Sava Kovachevic br.1, vlez 1, stan 2
 • Поштенски број:1000
 • Град:Скопје , Македонија
 • Мобилен #:075227744
 • Телефон #:02 2775 055
 • Факс #:///
 • Година на регистрација:2014
 • Број на вработени:6
 • Годишна продажба:0
 • Процент на извоз:0
 • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот84.38%
Следи4
Број на производи532
Член од25 Ное, 2015
Последна промена14:16:10 , 14 Дек, 2017
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

MarketKonekt информации и помош при купување