00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Професионално алуминиумско брзомонтирачко скеле


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Професионално и брзо монтирачко алуминиум скеле за работа на височина со 6 метри височина 5,8 метри висина Работно скеле 4,8 метри висина 3,8 метри стои на скеле Тежина 130 кг производ Altec Германија
 • Категорија:Скали и скелиња
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Техно Хаус
 • Земја на потекло:Германија
 • профил на компанијата

  Техно Хаус

  • Опис на компанијата:Ние сме застапници за: Altec –алуминиумски скелиња Keil - Бургии и прибор Völkel - Резен алат Kern Deudiam -Diamant Warkzeuge - Дијамантски пили и машини за дијамантско сечење Wilms - Индустриски греалки и развлажнувачи на воздух е-маил: info@tehnohaus.mk
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:бул.В.С.Бато 77-4 лок.2
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:022477724
  • Факс #:0202 24 777 24
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување