00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Алум. скеле на скопување ПРОТЕК ХС 3.70М 920126 КРАУСЕ

23%заштеда

Алум. скеле на скопување ПРОТЕК ХС 3.70М 920126 КРАУСЕ

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

51900.0 ден. 39963 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:* Идеално за внатрешна и надворешна употреба
  * Основата на скелето се состои од само два дела кои овозможуваат брзо поставување и расклопување
  * TÜV/GS дозволено, максимална носивост 240кг/м2 во согласност со EN 1004
  * Платформата е направена од водонепропусен материјал и е од материјал кој не се лизга со димензии 2.00*0.60м
  * Основата на скелето (1.8м) целосно составена може да поминува низ врати
  * 4 тркала со кочница

  * Работна висина: 3.70м
  * Висина на стоење: 1.70м
  * Висина на скеле: 4.70м
 • Категорија:Скали и скелиња
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • Земја на потекло:Германија
 • Гаранција:5 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка