00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ограда - метална o8


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ограда - метална o8
 • Категорија:Огради
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Унига инженеринг

  • Опис на компанијата:УНИГА ИНЖЕНЕРИНГ е специјализирано претпријатие за производство и трговија на производи од ковано железо. Во рамките на ова производство спаѓаат: ~врати од ковано железо ~огради ~огради з аскали ~балконски огради ~заштитни решетки ~мебел ~елементи од ковано железо и др. Материјали за изработка: ~полно квадратно железо со димензии од 6/6 до 30/30мм ~плосно железо со димензии од 12/6 до 40/8 и др.
  • Име на контакт лице:Dimitar
  • Адреса:Скупи 20/10
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:076-488-133
  • Телефон #:00 389 (0) 2 3095122
  • Факс #:00 389 (0) 2 3092819
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување