00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Хидромасажна када 180 x 120 cm


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Хидромасажна када со водена и воздушна пумпа, лед светло во 7 бои, електронски контролер и заштита на водена пумпа.
  Дополнителна опрема што може да се вгради грејач за догравање на вода и вградлива батерија по избор.
  Обезбеден сервис и резервни делови и по истекување на гаранцијата.
 • Достапност:По нарачка
 • Продавач:ДБМ ексклузив
 • Земја на потекло:Македонија
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  ДБМ ексклузив

  • Опис на компанијата:Друштво за производство, трговија и монтажа на големо и мало. Нудиме широк асортиман на туш кади, кади, туш кабини, паравани по мерка и хидромасажни кади. Туш кабините се изработуваат од алуминиумски профили и калено стакло, кадите и туш кадите се македонски производ изработен од висококвалитетен АБС и смола. Друштвото е создадено од тим со осумгодишно искуство од оваа област. За целата програма расолагаме со стручно обучен тим за монтажа и сервис. За да се уверите, посетете не во изложбениот салон на Ул. Мајка Тереза бр.7-1
  • Име на контакт лице:DBM
  • Адреса:Мајка Тереза бр.7/1
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:078204800; 070/272992
  • Телефон #:071338825; 078/363690
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување