00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Водоотпорен Bluetooth звучник

16%заштеда

Водоотпорен Bluetooth звучник

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

599.0 ден. 499 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја:

* Цената на достава е 99 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Од сега можете да слушате музика и да разговарате на телефон и под туш!

  Со поврзување на водоотпорниот Bluetooth звучник со Вашиот мобилен телефон, можете да слушате музика додека се туширате, да одговарате на дојдовни повици, па дури и да ѕвоните со само двојно притиснување на копчето за јавување!
  Едноставниот дизајн го прави користењето на овој звучник лесно и забавно за секој член од семејството.

  Вграден микрофон, блутут, hands-free опција, и контрола на гласност
  Конекција: бежична
  Поддржува: Micro USB
  Материјал: Метал и Гума
  Моќност: 6W
  Се полни на: DC 5V
  Време на полнење: 3 hours
  Време на користење: 6 hours
  Капацитет на батерија: 400mAh
 • Продавач:OutletON
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  OutletON

  • Опис на компанијата:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Име на контакт лице:Емилија
  • Адреса:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:075 22 77 44
  • Телефон #:075 22 77 44
  • Факс #:///
  • Година на регистрација:2014
  • Број на вработени:20
  • Годишна продажба:0
  • Процент на извоз:0
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка