00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Комфи Контур 60x30x11x9cm

20%заштеда

Комфи Контур 60x30x11x9cm

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

740.0 ден. 590 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Навлака: 100% Полиестер;
  Внатрешност: Комбинација на висококвалитетен сунгер со перфориран дел од мемори пена;
  Анатомски обликувана перница со две висини ви нуди максимално ниво на поддршка на вратот, главата и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Уникатната перфорирана мемори пена на горниот дел од перницата овозможува непрекината циркулација на воздухот во текот на ноќта. Еластичната структура на перницата придонесува за совршено распоредување на тежината на главата и избегнување на несакани последици на вкочанетост во вратот.
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:790 ден. 630 ден.

  Комфи Контур 60x30x15x13cm

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:690 ден. 550 ден.

  Комфи Контур 50x30x11x9cm
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување