00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Чевла висока електричарска SARDEGNA S3


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Кондури за заштита при работа. Чевлите се изработени од кожа поставени со текстил,водоотпорни со систем за брзо откопчување,со композитна капа и композитна плочка во ѓон,анатомска влошка,антистатик,уљно и кисело отпорен ѓон и шок апсорбер на пета. EN 20345:2011 S3
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Кожа-мак
 • Земја на потекло:Италија
 • Минимална количина за нарачка:1 пар
 • профил на компанијата

  Кожа-мак

  • Опис на компанијата:КОЖА-МАК ДОО Скопје е основано 1992 со основна дејност производство и трговија на лична заштитна опрема при работа.Од нашиот продажен асортиман може да Ви понудиме се за Вашата лична заштита (заштита за глава, заштита за раце, заштита за нозе и заштита за тело)сигнална опрема и противпожарна опрема. Ви нудиме производи кои се со врвен квалитет, производи кои ги задоволуваат потребните стандарди за заштита при работа , кои ги пратат домашните и европските нормативи, прописи и препораки и ги поседуваат потребните атести и сертификати.
  • Име на контакт лице:Крсте Трајковски
  • Адреса:Васил Ѓоргов бр.34 локал 2
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:00389(0)70231914
  • Телефон #:00389(0)23082883
  • Факс #:00389(0)23082884
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:12
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка