00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ранец

Ранец

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

790 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери мемо клип:

* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 2 до 4 работни дена. Доставата се извршува само во градови во Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ранец со торбичка за појас која може да се извади. Совршен за планинарење/пешачење.
  Димензии: 43x29x15cm
  Материјал: 600D Polyester
  Шифра: KC5170
  ГРАТИС мемо клип со метален сталак или сталак во форма на срце
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Промо концепт
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Промо концепт

  • Опис на компанијата:Промо Концепт Ви нуди широк асортиман на производи кои сигурно би ги задоволиле Вашите потреби за бизнис подароци, промотивен и рекламен материјал од речиси 10000 различни производи.
  • Име на контакт лице:Tina Savinova
  • Адреса:Gjuro Gjakovikj 54a (MIroslav Krleza)
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3101 555
  • Факс #:02/3221560
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:1.800 ден.

  Reims B Ранец

  Цена со ДДВ:2.200 ден.

  Orizons Ранец

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:2.116 ден. 1.900 ден.

  "Arcano" Kaфеав Ранец

  16%заштеда
  Цена со ДДВ:60 ден. 50 ден.

  Мемо клип
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка