00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Travelite Crosslite BB Торба

20%заштеда

Travelite Crosslite BB Торба

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3190.0 ден. 2550 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


Одбери боја:

* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:Ранци , Cyber Week
 • Опис на производот:Travelite Crosslite BB торба, достапна во 2 бои. Димензиите на оваа торба се исти со дозволените димензии за рачен багаж во буџетните авио компании како Wizz Air. Величини: 42 x 30 x 17 cm. Волумен: 21 литри. Материјал: 100% полиестер.
  Шифра: 89504
 • Достапност:Контакт
 • Продавач:Стилос
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Стилос

  • Опис на компанијата:Веќе 20 години Стилос е угледна компанија, синоним за највисок квалитет за канцелариски производи во целиот свет. Стилос нуди широк асортиман на канцелариски материјали и опрема, училишен прибор, хартија, бизнис подароци, куфери, кожни додатоци, и друго. Во Скопје сме присутни на две локации: 1. Улица Македонија – 02/3130354 | 2. Сити Мол – 02/3214766. Застапници за: SAMSONITE, ESSELTE, LEITZ, DYMO, 3M, CROSS APOGAEE, PARKER PENS, FURLA, DKNY, CALVIN KlEIN и сл.
  • Име на контакт лице:Ирина
  • Адреса:Даме Груев 14
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02/3214766
  • Локација на мапа:Прикажи
  20%заштеда
  Цена со ДДВ:4.150 ден. 3.320 ден.

  Travelite Kite BB Торба

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:2.490 ден. 1.990 ден.

  Travelite Orlando BB Торба

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:3.500 ден. 3.150 ден.

  Куфер Benzi BZ 4896
  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување