00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Акумулатор Gigawatt 56 + Bosch Eco бришачи + Бесплатна зимска дијагностика

37%заштеда

Акумулатор Gigawatt 56 + Bosch Eco бришачи + Бесплатна зимска дијагностика

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

4200.0 ден. 2640 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Во понудата се вклучени:
  1.АКУМУЛАТОР GIGAWATT 56 - Gigawatt е комерцијален програм на акумулатори и акомулаторски батерии од светски реномираниот производетел Bosch, со кој ги конкурира сите локали понудувачи на акумулатори на пазарот. Без сервисирање и одржување во целиот период на експлоатација. Задолжителна сервисна проверка и дијагностика при вградување во возило, машина или друга опрема, за заверка на гаранција.
  2. BOSCH ECO БРИШАЧИ - 500мм за предно стакло, шофершајбна.
  3. БЕСПЛАТНА ЗИМСКА ДИЈАГНОСТИКА

  За да испорачаме точен тип на Bosch Eco брисачи, во забелешка на нарачката задолжително наведете:
  - Модел и тип на возило (Пример: Volkswagen Golf GTI)
  - Година на производство
  - Кубикажа
  - Коњски сили
  - по можност и број на шасија
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Мак-Дизел
 • Гаранција:1 година
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Мак-Дизел

  • Опис на компанијата:Индустриски ремонт на дизел мотори и компоненти - Резервни делови за дизел мотори - Ремонт на BOSCH пумпи, бризгалки, ињектори и дизни - Common Rail пумпи и дизни - Филтри (Fleetguard) Cummins Filtration - Масла - моторни и индустриски - Турбошаржери - Компресори за воздух
  • Име на контакт лице:Елена Анастасова
  • Адреса:бул. Александар Македонскиi 30
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38972255501
  • Телефон #:+38922550064
  • Факс #:+38922550069
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:28
  • Локација на мапа:Прикажи
  30%заштеда
  Цена со ДДВ:4.500 ден. 3.150 ден.

  Акумулатор Gigawatt 60 + Бесплатна ...

  Цена со ДДВ:300 ден.

  BOSCH Eco Бришач

  30%заштеда
  Цена со ДДВ:5.500 ден. 3.850 ден.

  Акумулатор Gigawatt 74 Ah + Бесплат ...
  070/287-777

  MarketKonekt корисничка поддршка