00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Комплет ELECTROLUX рерна и вградлива плоча + ЕXTRA намаление на други производи и услуги

20%заштеда

Комплет ELECTROLUX рерна и вградлива плоча + ЕXTRA намаление на други производи и услуги

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

38898.0 ден. 31118 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:Производот се плаќа и презема на продажното место на Солопром во населба Бутел / Скопје..


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:АКЦИЈА SOLOPROM И ELECTROLUX - до 15.02.2018
  Попуст од 20% за купени 2 апарата од нашата понуда на Electrolux
  + подарок попусти на производи и услуги

  Овој производ вклучува вградлива печка EOB 3450 AOX и вградлива грејна плоча EGE 6172 NOK.

  Карактеристики на вградлива печка EOB 3450 AOX:
  ● Слој против отпечатоци од прсти,
  ● Лесно одржување на стаклената врата и внатрешноста,
  ● Халогенско осветлување на внатрешноста,
  ● Грејни елементи кои лесно се вадат за полесно чистење,
  ● Вклучени телескопски водилки TR1LV,
  ● Рерна со повеќе функции со кружен грејач
  ● Нивоа на печење: 3
  ● Електронски функции на рерната: звучен сигнал, траење, крај, минутен потсетник, време,
  ● Горен грејач кој лесно се вади за полесно чистење,
  ● Вентилатор кој лади,
  ● Решетки испорачани со рерната: 1 хромирана жичана полица,
  ● Функции на рерната: долно греење, традиционално печење, брзо печење, скара, Light, подесувања за пица, најголема топлина, готвење со вентилатор, турбо печење.
  ● Енергетска класа на ефикасност – А,
  ● Максимална моќ: 2780 W,
  ● Опсег на температура – 50°C – 250°C,
  ● Напон: 230 V.

  Карактеристики на комбиниараната грејна плоча EGE 6172 NOK (електрично загревање + плин):
  ● Места на командите: десно,
  ● Зона лево назад: полубрз пламеник, 1900W/70мм,
  ● Зона десно назад: грејниот елемент, 1800W/180мм,
  ● Зони на готвење: помошен пламеник, 1000W/54мм (напред)–брз пламеник, 2900W/100мм (позади),
  ● Зона лево напред: брз пламеник, 2700W/100мм,
  ● Зона десно напред: грејниот елемент, 1200W/145мм,
  ● Електрично вклучување со контролно копче,
  ● Носачи од лиено железо.
  ● Максимална моќ на плинот: 4600 W,
  ● Напон: 230 V.
 • Продавач:Солопром
 • Гаранција:2 години
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Солопром

  • Опис на компанијата:Солопром е компанија која работи на големо продажба и мало продажба на ексклузивни материјали за кујни и ентериери. Солопром е пионир во снабдување на градот Скопје со репроматеријали за столарски работи. Основана е и отпочнува со работа на 15.10.1991.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:Душко Поповиќ бр. 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:+ 389 (0)2 2614030; 2628870
  • Факс #:+ 389 (02)2 600017
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  MarketKonekt информации и помош при купување