00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Iskra Батериски шрафцигер HL-SD15Li-1036

Iskra Батериски шрафцигер HL-SD15Li-1036

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1499 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Карактеристики:
  - Напон: 3,6V
  - Моќност : Li-ion Батерија ( 1,3Ah )
  - Вртежи во празно: 180 / мин-1
  - Вртежен момент : 3 Nm
  - LED сијалица
  - Самозатезна глава : Ø 6,35 mm ( максимум)
  - Димензии на пакувањето (во mm) : 153 (В ) x 173 ( Ш) x 60 (Д)
  - Нето тежина: 0.298 kg

  #бидисамсвојмајстор
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:2 години
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:8.490 ден. 7.217 ден.

  Iskra Батериска пила за сечење гран ...

  Цена со ДДВ:2.399 ден.

  Iskra Батериски штрафцигер комплет ...

  Цена со ДДВ:3.890 ден.

  Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...

  7%заштеда
  Цена со ДДВ:3.790 ден. 3.491 ден.

  Iskra Батериска штрафилица ML-CD92- ...
  070/287-777

  корисничка поддршка