0 0

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-60

23%заштеда

Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-60

Додадено во кошничка
Продолжи со купување Кон плаќање

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

2590.0 ден. 1990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава за цела Македонија

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Искра комплет алат 60 парчиња. Сетот се состои од:
  - Прилагодлив клуч: 200 mm,
  - Универзален нож: 18 mm,
  - Дијагонала клешти: 150 mm,
  - Комбинирани клешти: 150 mm,
  - Трака: 3 m x 16 mm,
  - Имбус клуч 1.5 - 10 мм,
  - Клуч за стегнување: 6,35 mm,
  - Приклучоци: 1/4 ""x 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 mm,
  - Чекан: 227g (8 унци);
  - 25 mm наставки: (32 парчиња): слот наставки (SL): 3, 4, 5, 5, 6, 6, 7, крст наставки(PH): 0, 1, 2, 2, 3, крст наставки со звезди(PZ): 0, 1, 2, 2, 3; Имбус наставак (H): 1,5, 2, 3, 4, 5, 6; Квадратен наставак (S): 1, 2, 3; Torx наставки (Т): 10, 15, 20, 25, 27, 30;
  - Ниво: 220 mm (9 "")
  - Магнетна рачка: 6,35 mm (1/4 "")
  - Магнетен продолжен подесувач: 50 mm

  Димензии на кутија (во мм): 310 (H) x 530 (Ш) x 360 (Д), Тежина: 20,0 кг
 • Категорија:Комплет алати
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Крусел
 • Минимална количина за нарачка:1
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Крусел

  • Опис на компанијата:Крусел Дооел Скопје е компанија формирана 1992 година, првенствено како продавница за техничка стока. Во 2002 година Крусел Дооел започна со самостоен увоз на апарати за домаќинство и стана овласен увозник и дистрибутер на реномираните брендови ISKRA, Rohnson, GRUNDIG, Laica, Fagor, Moser, Emide,. Нашата дејност опфаќа продажба на големо и мало рачен алат, гарден програма, електричен алат, продажба на кујнски апарати, апарати за лична нега, грејни тела и апарати за ладење итн.
  • Име на контакт лице:Кристина
  • Адреса:Борис Трајковски 86а
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+38978238820
  • Телефон #:022520999
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:14
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:3.999 ден. 3.390 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-65

  20%заштеда
  Цена со ДДВ:5.650 ден. 4.490 ден.

  Сет рачен алат Iskra ERO HTWR-85

  24%заштеда
  Цена со ДДВ:1.590 ден. 1.208 ден.

  Iskra Сет алати (штрафцигери и бито ...

  13%заштеда
  Цена со ДДВ:799 ден. 695 ден.

  Iskra Сет одвртувачи со додатоци ER ...
  02/3177-888

  за информации и помош при купување