00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Јога сет, Pilates Deluxe + подлога

45%save

Јога сет, Pilates Deluxe + подлога

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1648.0 MKD 898 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Јога сет, Pilates Deluxe + подлога

  Pilates Deluxe, преносливиот пилатес сет е совршена алатка која ќе ви поможи да го зацврстнете и затегнете целото тело, од сега без премногу опрема, лесно и преносливо секаде може да ги вежбате вашите омилени вежби и да имате здраво тело!
  Што добивате во пакетот? 1х пилатес сет, 1х јога подлога 1х упатство со вежби за пилатес сетот и ПОДАРОК DVD со 60 минутен тренинзи и најразлични вежби и совети!

  Yoga Mat Colors:
  Плава-Розева-Виолетова
  Додади продукт и заштеди:
  Pilates Deluxe - Пренослив Пилатес сет за вежбање
  Јога подлога за вежби - да имате здраво и витко тело!
  Спецификации: Мек, дебел 3 милиметри, не се лизга, не впива течности и прашина.
  Мало пакување и лесно пренослив производ. Ја намалува болката при вежби кога телото е во допир со подот.
  Големина: 173см x 61см x 0.3см
  Спецификации:
  - Goose Neck флексибилно црево: 700мм должина, клип за телефон: Макс. отворање 90мм
  - Максимална тежина: 350гр
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  Kupi od doma

  • Company introduction:Купи Од Дома е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот и достава за САМО НЕКОЛКУ ЧАСА доколку сте во Скопје.
  • Contact Person Name:Бојана
  • Address:Sava Kovachevic br.1, vlez 1, stan 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075227744
  • Telephone #:02 2775 055
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:6
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (4 ratings total)

  38%save
  Retail Price - VAT Included:649 MKD 399 MKD

  Јога подлога за вежби

  50%save
  Retail Price - VAT Included:999 MKD 499 MKD

  Pilates Deluxe - Пренослив Пилатес ...
  070/287-777

  shopping assistance