00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

  • Language

Iron Gym - Мулти справа (Вратило)

20%save

Iron Gym - Мулти справа (Вратило)

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

999.0 MKD 799 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


  • product description
  • user ratings
  • company profile
product description
  • Product Description:Iron Gym е справата со која ќе постигнете неверојатни резултати и тоа од дома!
    Справата е дизејнирана така да може да се вклопи во широкиот спектар на вратни рамки и располага со иникатен дизај кој што не дозволува оштетување на Вашите врати.
    Справата ќе Ви овозможи да го создадете телото кој што сте го посакувале со секојневно вежбање. Самата справа е копактна и лесно пренослива.
    За само неколку секунди ја поставувате справата и веќе сте премни за правење стомачни и склекови. Професионална справа идеална за сите нивоа на фитнес. Погодна и за мажи и за жени. Квалитетно изработена за трајност и удобност, помага во оформување на горниот дел од телото.

    Материјал: Челик, обложени рачки со неопрен
    Три зафат позиции: тесни, широки, и неутрални
    Користи потпора за да се држите до вратата така што не постојат завртки и вратата не се оштетува
    Напомена првично измерете ја вратата и видете дали ќе ви одговара:
    Димензии: 95cm x 25.5cm x 43cm
  • Seller:OutletON
  • Minimum Order Quantity:1
  • оцени од корисници
    company profile

    OutletON

    • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
    • Contact Person Name:Емилија
    • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
    • Post Code:1000
    • City:Skopje , Macedonia
    • Cell Phone #:075 22 77 44
    • Telephone #:075 22 77 44
    • Fax #:///
    • Year registered:2014
    • Total employees:20
    • Anual sales:0
    • Export percentage:0
    • Geo Location:Show
    follow this companycontact sellerall products
    Rating:
    4.8 of 5.0 (6 ratings total)
    070/287-777

    shopping assistance