00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Explorer – Вреќа за спиење

40%save

Explorer – Вреќа за спиење

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1500.0 MKD 890 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Choose Color:

* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Вреќа за сите видови на надворешни активности како риболов, лов, кампување, планинарење или патување.
  Вреќата е изработена од надворешен најлонски слој а од внатрешната страна од полиестер и памук за нежност и лесно одржување.
  Памукот ја регулира температурата на вашето тело во текот на ноќта а полиестерот е познат по својата издржливост и дава својства на лесно одржување на вреќата.
  Димензија: 69 x 183 cm
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance