00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Унифлекс Душек 90x200x18cm

50%save

Унифлекс Душек 90x200x18cm

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

11800.0 MKD 5900 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Душекот совршено се прилагодува на секој дел од вашето тело, бидејќи има рамномерна распределба на притисокот по должина на телото. Делува ортопедски и овозможува долг и цврст сон. Идеален за превенција на болка во грбот и вратот. Прилагодлив за спиење од двете страни. Препорачана промена на страната на спиење на период од една година. Душек со исклучителен квалитет произведен заклучно со европските стандарди и критериуми.
 • Category:Mattresses
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance