00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Ziggi сет 140x200

22%save

Ziggi сет 140x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

899.0 MKD 699 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Јорганот одлично се комбинира и лесно се вклопува со дезен кој е со моден ентерирски стил.
  Универзалноста на боите даваат можност за комбинирање и во детските соби.
  Одлично за летниот период.
  Внатрешноста на сетот е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
  Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
  Ziggi сетот вклучува единечен јорган и една перница или дупли јорган со две перници.
  Јорганот и перницата може да се перат во машина на 40°C.

  Димензии: Јорган 140х200цм
  Перница 50х70цм

  Состав:
  Навлака: 100% Microfiber
  Полнеж: 100% Microfiber
 • Category:Bed Linens , Bedroom
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  14%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 1.199 MKD

  Ziggi сет 200х200

  12%save
  Retail Price - VAT Included:1.599 MKD 1.399 MKD

  Ziggi сет 220x240

  Retail Price - VAT Included:699 MKD

  Bubble – Комплет

  12%save
  Retail Price - VAT Included:799 MKD 699 MKD

  Bubble – Комплет

  20%save
  Retail Price - VAT Included:750 MKD 599 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница

  18%save
  Retail Price - VAT Included:1.099 MKD 899 MKD

  Бебе Сет – Јорган и Перница
  070/287-777

  shopping assistance