00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Verano сет перница + јорган

Verano сет перница + јорган

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

480 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Перница димензија 50 x 70cm Јорган димензија 140 x 200cm
  Перница:
  Традиционалната форма на перница e конструирана да нуди максимално ниво на поддршка на вратот и главата, како и правилна поставеност на ‘рбетот за време на спиењето. Обвивката на перницата е од микрофибер кој обезбедува пријатно чувство додека спиете. Внатрешноста на перницата е исполнета со полиестерски влакна кои нудат распоредување на тежината.
  Перницата е идеална за спиење во сите позиции.
  Јорган:
  Verano јорганот e изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. Јорганот ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја чуствувате нежноста на обвивката од која е изработен истиот.
  Идеален јорган кој ја регулира топлината на вашето тело во топлиот дел од годината.
 • оцени од корисници
  company profile

  Somnia shop

  • Contact Person Name:Сомниа Шоп
  • Address:Александар Македонски 1-Г/13
  • City:Prilep , Macedonia
  • Telephone #:071226001
  • Geo Location:Show
  50%save
  Retail Price - VAT Included:800 MKD 399 MKD

  Verano јорган 200x200cm

  50%save
  Retail Price - VAT Included:600 MKD 299 MKD

  Verano јорган 140x200cm

  27%save
  Retail Price - VAT Included:1.099 MKD 799 MKD

  Dual Color Јорган 200x200cm

  28%save
  Retail Price - VAT Included:699 MKD 499 MKD

  Dual Color Јорган 140x200cm
  070/287-777

  shopping assistance