00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

  • Language

Soft Touch – заштитник за душек 90x200

Soft Touch – заштитник за душек 90x200

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

990 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


Одбери боја:

* Delivery price is 120 MKD

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


  • product description
  • user ratings
  • company profile
product description
  • Sections:
  • Product Description:Мека и удобна подлога за спиење со која покрај удобност и заштита на вашиот душек добивате и одлична терморегулација.
    Soft Touch заштитникот за душек е изработен од микрофибер и е исполнет со полиестерски влакна. На четирите агли на заштитникот се поставени ластици за полесно прицврстување.
    Soft Touch заштитникот за душек може да се пере во машина на 40°C.
    Сите материјали од кои е изработен Soft Touch заштитникот за душек се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.
  • Availability:In Stock
  • оцени од корисници
    company profile

    Somnia shop

    • Contact Person Name:Сомниа Шоп
    • Address:Александар Македонски 1-Г/13
    • City:Prilep , Macedonia
    • Telephone #:071226001
    • Geo Location:Show
    follow this companycontact sellerall products
    Rating:
    4.8 of 5.0 (3 ratings total)

    Retail Price - VAT Included:590 MKD

    Soft Touch – заштитник за душек 90x ...

    Retail Price - VAT Included:790 MKD

    Soft Touch – заштитник за душек 90x ...

    27%save
    Retail Price - VAT Included:1.099 MKD 799 MKD

    Soft Touch – заштитник за душек 90x ...

    Retail Price - VAT Included:499 MKD

    DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 140x200

    Retail Price - VAT Included:699 MKD

    DUAL COLOR FAMILY ЈОРГАН 200x200

    Retail Price - VAT Included:430 MKD

    Soft Touch – заштитник за душек 90x ...
    070/287-777

    shopping assistance