00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Двојна постелнина - Fly Fleur 100% Памук

12%save

Двојна постелнина - Fly Fleur 100% Памук

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1599.0 MKD 1399 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Одлетајте низ цветен свет само со постелнината Fly Fleur. Овој сет ќе ја разубави и разведри вашата спална соба со розовата боја и цветните шари кои додава женственост и елеганција. Вашата спална соба ќе биде женствена, нежна и грациозна, но и удобна со овој прекрасен сет бидејќи е изработен од 100% памук. Ставете го квалитетот на прво место и тогаш единствен избор за Вас ќе биде овој сет. Вашата спална соба ќе заблеска со квалитет и врвна удобност, но и елеганција и раскош со сетот Fly Fleur!

  За: Брачен кревет
  Материјал: Ранфорс (100% Памук)
  Дизајн: Цветни
  Бои: Виолетова, Розева
  Одржување: Во машина до 40°C
  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см
  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  25%save
  Retail Price - VAT Included:1.599 MKD 1.199 MKD

  Двојна постелнина - Maeva 100% Паму ...

  18%save
  Retail Price - VAT Included:1.099 MKD 899 MKD

  Двојна постелнина - Maeva 100% Паму ...

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна постелнина - Maura Turkuaz

  4%save
  Retail Price - VAT Included:1.049 MKD 999 MKD

  Двојна Постелнина - Destina

  4%save
  Retail Price - VAT Included:1.049 MKD 999 MKD

  Двојна Постелнина - Frida

  14%save
  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD 1.199 MKD

  Melissa - Giovanna
  070/287-777

  shopping assistance