00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Двојна постелнина - Baume 1 100% Памук

12%save

Двојна постелнина - Baume 1 100% Памук

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1599.0 MKD 1399 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 99 MKD

Delivery within 1-2 work days. The price of delivery varies depending on the chosen method of delivery. Click on make an order to get the total price.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Обновете ја вашата спална соба со прекрасниот сет Baume 1. Овој сет е идеален за љубителите на цветните дезени и грациозноста. Она што го прави овој сет перфектен за сечија спална соба е самото тоа што лесно се вклопува во секој ентериер. Освен што е елегантен сетот Baume1 е исто така многу удобен. Сетот е направен од 100% памук што го прави квалитетен и удобен. Дозволете си да бидете гушнати со топлината и нежноста која ја нуди сетот Baume 1!

  За: Брачен кревет
  Материјал: Ранфорс (100% Памук)
  Дизајн: Цветни
  Бои: Бела, Виолетова, Портокалова
  Одржување: Во машина до 40°C
  Навлака за перница: 2 парчиња 50см*70см
  Јорганска навлака: 1 парче 200см*220см
 • Availability:In Stock
 • Seller:OutletON
 • Minimum Order Quantity:1
 • оцени од корисници
  company profile

  OutletON

  • Company introduction:OutletON (Купи Од Дома) е млада компанија која за кратко време стана една од најголемите интернет продавници во Р. Македонија. Нудиме производи од различни категории и секогаш се трудиме да ги обезбедиме најповолните цени за нашите клиенти. Препознаени сме по нашата услуга која вклучува ВРАЌАЊЕ на парите доколку не Ви се допаѓа производот.
  • Contact Person Name:Емилија
  • Address:ул. Антон Попов бр.33 лок.1
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:075 22 77 44
  • Telephone #:075 22 77 44
  • Fax #:///
  • Year registered:2014
  • Total employees:20
  • Anual sales:0
  • Export percentage:0
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.8 of 5.0 (6 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD

  Baume 1 Дупла Постелнина

  Retail Price - VAT Included:3.999 MKD

  Двојна постелнина - Baume 1 100% Па ...

  Retail Price - VAT Included:999 MKD

  Двојна постелнина - Baume 1 100% Па ...

  Retail Price - VAT Included:3.999 MKD

  Двојна постелнина - Baume 1 100% Па ...

  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD

  Двојна постелнина - Baume 2 100% Па ...

  Retail Price - VAT Included:1.399 MKD

  Двојна постелнина - Paris 100% Паму ...
  070/287-777

  shopping assistance