00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Сет од две помошни масички во жолта боја - модел LACK од „Ikea“

Сет од две помошни масички во жолта боја - модел LACK од „Ikea“

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1532 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Delivery price is 150 MKD

Производот го добивате за 5 до 7 работни дена.

Доколку се работи за „Ikea" или "Decathlon" производ, нарачката ја добивате за 14-21 ден од денот на уплатата.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:• Модерна помошна масичка во жолта боја
  • Шифра 103.242.78
  • Должина: 55 цм
  • Ширина: 55 цм
  • Висина: 45 цм
  • Максимално оптоварување: 25 кг
  • Класичен, едноставен дизајн прилагодлив на секаков стил.
  • Производот е лесен за одржување, само избришете со крпа и благо средство за чистење, потоа поминете со сува и чиста крпа.
 • Availability:Online
 • Place of Origin:Sweden
 • оцени од корисници
  company profile

  Купи на попуст

  • Company introduction: - www.kupinapopust.mk - Нудиме различни понуди за услуги и производи со безконкуретно ниски цени. Со тоа што на фирмите кои ги нудат услугите/производите ќе им обезбедиме поголем број на купувачи и ефективна реклама, добиваме ексклузивни попусти кои достигнуваат дури до - 90% од редовната цена. Тоа е Моќта на колективното купување. Да ја искористиме.
  • Contact Person Name:Јовица Беловски
  • Address:ул.Никола Вапцаров бр. 3/1, нас.Центар
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:071 315 460
  • Telephone #:02 3 215 988, 02 3 256 027
  • Fax #:02 3 215 988
  • Year registered:2011
  • Total employees:5
  • Geo Location:Show  070/287-777

  shopping assistance