00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Set Bahama/Bali

9%save

Set Bahama/Bali

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

10990.0 MKD 9990 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Сет Bahama/Bali HDNR-003/HDNR-001
  Сетот доаѓа со 2 фотелји, 1 двосед и 1 маса
  Материјал: бамбус, метал, стакло
  Шифра: 98037/23
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Alfi Technocenter

  • Company introduction:АЛФИ БИ КОМПАНИ е трговско друштво кое од 1992 година успешно се пласира и развива на домашниот и странскиот пазар преку пласман на повеќе од 35.000 производи, кои со својот квалитет и иновативност придонесуваат за нивна препознатливост кај широката категорија на потрошувачи. АЛФИ БИ КОМПАНИ, чија главна визија и цел е задоволување на најпребирливите купувачи, се стреми кон постојано зголемување на својот асортиман, квалитетот на производите, инвестирањето во човечки ресурси за квалитетна услуга и љубезен однос со купувачите, инвестирање во трговски капацитети за поголема комфорност на нашите ценети потрошувачи. Ориентираност кон постојано усовршување и модернизирање на своето работење по примерот на светските трговски центри, непосредно се стекнува со епитетот на еден од лидерите во својата област. АЛФИ БИ КОМПАНИ, своето идно работење се стреми да го насочи кон проширување на своите капацитети, поголем пласман на домашниот и странскиот пазар и поголема општествена и социјална вклученост.
  • Contact Person Name:Младен
  • Address:Индустриска зона б.б., нас.Карпош
  • Telephone #:031445210
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  4.1 of 5.0 (7 ratings total)

  Retail Price - VAT Included:20.990 MKD

  Set Bahama/Bali

  Retail Price - VAT Included:16.990 MKD

  Set Bahama/Bali

  Retail Price - VAT Included:14.990 MKD

  Set Bahama/Bali

  Retail Price - VAT Included:14.990 MKD

  Set Bahama/Bali

  Retail Price - VAT Included:15.990 MKD

  Set Bahama/Bali

  Retail Price - VAT Included:15.990 MKD

  Set Bahama/Bali
  070/287-777

  shopping assistance