00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Комплет во кутија за жени - Парфем, Лосион за тело и Део рол-он


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Комплетот содржи:
  1. Парфем лосион за тело - 100 мл
  Хидрира, ја омекнува кожата во длабочина и долготрајно ја парфимира.

  2. Део рол-он со алое вера - 50 мл
  Брани од непријатна миризба во текот на целиот ден. Мирисот на омилениот парфем го исполнува денот со чувството на свежина и чистота. Алое Вера гел концентрат богат со витамини, микроелементи и аминокиселини, ја регенерира кожата, дејствува хидрирачки и ја штити од воспаленија. караше по депилација кожа.

  3. Парфемна вода REFAN - 50 мл
  Парфеми води, развиени со специјална парфемна композиција наменета при специфична чувствителност на кожата особено во младинска возраст. Карактер и идентична насока на мирис со популарните наливни парфеми Refan.

  Понуда на 5 типови на женски мириси (115, 187, 189, 191, 192) категоризирани во повеќе категориии: цитрусни, ориентални, цветни, дрвенести и др. Погледнете ги мирисните ноти на парфемите на поставените слики, изберете мирисна нота, а потоа при нарачка запишете ја шифрата на мирисната нота во полето за забелешка.
 • Availability:In Stock
 • оцени од корисници
  company profile

  Refan - Remi Pan

  • Company introduction:Единствен овластен застапник за РЕФАН за подрачјето на Р.Македонија
  • Contact Person Name:Александра
  • Address:бул. Кузман Јосифовски Питу бр.26 лам.1 лок.8
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Telephone #:+38922460186
  • Year registered:1997
  • Geo Location:Show
  Retail Price - VAT Included:280 MKD

  Hypoallergenic deodorant LaSoy ДЕО ...

  20%save
  Retail Price - VAT Included:1.600 MKD 1.280 MKD

  Refan Gold Collection for women
  070/287-777

  shopping assistance