00

Login to your profile
New user? | Forgot password?

 • Language

Juust! Homme Wanted - Eau de Parfum 100 ml.

36%save

Juust! Homme Wanted - Eau de Parfum 100 ml.

Address for delivery

First & Last Name (for delivery)
Telephone number for contact
Street
City
Notes for delivery
Price with VAT:

1399.0 MKD 895 MKD
Quantity: -+

Delivery:
Payment:


* Free Delivery

Delivery within 1-2 work days. Free delivery for Macedonia.

MarketKonekt guarantees a 100% protection for the buyers. If the product does not correspond to the presentation we offer a refund. Read more.


 • product description
 • user ratings
 • company profile
product description
 • Product Description:Машки, зимски парфем кој мириса слично на Joop! "Joop! Homme Wild"

  Главни ноти: розов бибер
  Средни ноти: рум
  Основни ноти: дрвени ноти, тутун

  Дефинитивно најдобрата композиција за бунтовни мажи кои преферираат добра забава. Исклучително заводливи машки ароми, составени од комбинација на слатки ноти од розов бибер, со сензуален акцент во форма на рум и тутун. Составот на ваквите магични ноти ја привлекува околината и претставува одличен избор за во ноќните клубови.
 • Availability:In Stock
 • Seller:Bellina
 • оцени од корисници
  company profile

  Bellina

  • Company introduction:BELLINA е официјален застапник за Македонија на брендот на парфеми "JFenzi" коишто се произведуваат во Грасе, Франција. Понудата се состои од женски и машки парфеми (исклучиво Eau de Parfum). За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна www.bellina.mk или обратете ни се директно на contact@bellina.mk
  • Contact Person Name:Кирил
  • Address:ул. Народен Фронт бр. 3/3, лок. 2
  • Post Code:1000
  • City:Skopje , Macedonia
  • Cell Phone #:078885333
  • Telephone #:078885333
  • Year registered:2015
  • Geo Location:Show
  follow this companycontact sellerall products
  Rating:
  5.0 of 5.0 (1 ratings total)
  070/287-777

  shopping assistance