00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Клематис


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Клематие - листопаден цвтен ползавец, во повеќе бои со долг период на цветање.Височина 70цм
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Грин планет
 • Земја на потекло:Холандија
 • Минимална количина за нарачка:2
 • профил на компанијата

  Грин планет

  • Име на контакт лице:Теодора
  • Адреса:бул.Илинден 88
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 3067747
  • Факс #:02 3067714
  • Локација на мапа:Прикажи  023067747

  корисничка поддршка