00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Вежби на синоптофор


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Вежби на синоптофор (10 третмани)
 • Достапност:Контакт
 • профил на компанијата

  Д-р Ристовски Офталмолошки Ласерски центар

  • Опис на компанијата:http://www.ristovski.mk/ Офталмолошки Ласерски Центар Д-р Ристовски Амбулантна Хирургија - сите хируршки интервенции се изведуваат во локална анестезија и пациентот веднаш си оди дома: - Ласерска корекција на диоптрија - Отстранување на старечко перде или катаракта со факоемулсификација - Стопирање на растечката кратковидост - Хируршки третман на глауком Конзерватива: - Третман на кератоконус со крослинкинг и рибофлавин - Лекување на макуларна дегенерација со бевацизумаб - Лекување на ретинални дистрофии, пигментен ретинит Дијагностика - потполно компјутеризирана. Одредување на сите типови контактни леќи и очила Дијагностика и конзервативен третман на страбизам и слабовидост
  • Име на контакт лице:Роберт
  • Адреса:Народен Фронт 7/1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:023211027
  • Локација на мапа:Прикажи  023211027

  корисничка поддршка