00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Течен куркумин

Течен куркумин

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 120 ден.

Производот го добивате за 2 до 3 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Течен куркумин 2+1 ГРАТИС
  Најдобрите природни производи во склад со основните биохемиски параметри
 • Продавач:Бела Фарм
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Бела Фарм

  • Опис на компанијата:Аптеките БЕЛА ФАРМ ги нудат сите лекови од нашиот пазар, додатоци во исхрана, разновидна козметика од рангот на докажани фирми. Аптека Бела Фарм Неготино (до Музичкото училиште),Бела фарм 2- центар Неготино, аптека Бела Фарм 3 Кавадарци (спроти новата Болница), Бела фарм 4 на ул.Ресавска во Кавадарци - со локации прилагодени да бидат поблиску до вас. Совети од стручен тим, богат асортиман, сите лекови за превенција и лекување, козметика, бебешки храни и додатоци, чаеви и суплементи во исхраната
  • Име на контакт лице:Бела Фарм
  • Адреса:Маршал Тито 98
  • Град:Неготино , Македонија
  • Мобилен #:071 222024
  • Телефон #:043 553570
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:2.490 ден.

  Течен колаген

  Цена со ДДВ:1.990 ден.

  Алое Вера

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:1.990 ден. 1.790 ден.

  Алое Вера со екстракт од калинка
  070/287-777

  корисничка поддршка