00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Витрина

  • Опис на компанијата:Витрина е создадена да биде креативно место, за инспирација и реализација на креативноста на Архитектите и Дизајнерите на уникатни ентериери од висока класа и проекти со поголем обем. Витрина е проект во кој се застапени 25 Европски добавувачи, производители на Високо квалитетни и екслузивнни материјали за производство на мебел и оплеменување на просторот. Системот на производи кои Витрина го застапува е дефиниран со следните карактеристики: Квалитет, уникатност, долготрајност и висока естетика.
  • Име на контакт лице:Дејан
  • Адреса:ул. Душко Поповиќ Број 1
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:02 26 14 030
  • Факс #:02 26 28 870
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи210
Член од27 Јан, 2014
Последна промена08:43:43 , 12 Јун, 2019
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка