00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

Производи за Вап Мак

Вап Мак

ВАП МАК, Скопје, формирана во 1993 година, е генерален застапник на компанијата Nilfisk од Данска, претходно позната како WAP-ALTO. ВАП МАК увезува, продава и сервисира апарати од Nilfisk, еден од светските најголеми снабдувачи на професионална опрема за чистење со седиште во Данска и продажни салони ... повеќе за компанијата

ТУКА ОТВОРИ ФИЛТРИ ЗА ПРЕБАРУВАЊЕ
Категорија : Попуст :
Достава :
Цена со ДДВ:3.500 ден.

Четка за високопритисни машини Nilf ...

Цена со ДДВ:4.000 ден.

Четка за чистење на дворот Nilfisk ...

Цена со ДДВ:3.500 ден.

Четка за бандажи Nilfisk-ALTO (WAP)

Цена со ДДВ:10.900 ден.

Апарат за перење коли Nilfisk-ALTO ...


следна
Страна 1 од 2, вкупно 21 производи


070/287-777

корисничка поддршка