00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Velosiped LIAL BOXER 26

Velosiped LIAL BOXER 26

Те интересира цената?

 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Velosiped za vozrasni, V-Brake kocnici, 18 Brzini, Preden i Zaden Amortizer, Bandash so dupli zid, Vrven Kvalitet so Odlicna Cena.
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Лиал
 • Земја на потекло:Кина
 • Гаранција:3 месеци
 • профил на компанијата

  Лиал

  • Име на контакт лице:Алберт Зибери
  • Адреса:Охридска 19
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Телефон #:+389 44 330118
  • Факс #:+389 44 330118
  • Година на регистрација:1989
  • Локација на мапа:Прикажи  044330118

  корисничка поддршка