00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Велосипед Lady 28" Bike 8065

Велосипед Lady 28" Bike 8065

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

8700 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 400 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:8 Брзини
  Висококвалитетни менувачи кај предните и задните тркала
  Мулти-функционално задно седиште
  Двослоен раб
  V-кочници
  Висококвалитетно седиште
  Професионална фарба и внатрешни налепници
  Боја: Црвено-бела
 • Категорија:Велосипеди
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:RG Group
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  RG Group

  • Опис на компанијата:Electronics, Household Appliances, Gas Products (ovens, burners,etc), Industrial Products(toasters,grills), Heating & Cooling, Bicycles,etc
  • Име на контакт лице:RG GROUP - Tetovo
  • Адреса:Ohridska 15
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:+38971396669
  • Телефон #:+38971396669
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:8.700 ден.

  Велосипед Lady 28" Bike 8065

  Цена со ДДВ:6.600 ден.

  Велосипед Rider Sport 20” 8055

  Цена со ДДВ:6.600 ден.

  Велосипед Rider Unwers 20” 8056

  Цена со ДДВ:8.190 ден.

  Велосипед Rider Baturo 26” 8062

  Цена со ДДВ:6.600 ден.

  Велосипед Rider Unwers 20” 8056

  Цена со ДДВ:6.600 ден.

  Велосипед Rider 20” 8057
  070/287-777

  корисничка поддршка