00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

КОЛИЧКА АЛУМ. ЗА ТОВАР МУЛТИФУНКЦИОНАЛНА 120КГ 1355*505*540 ГИНГТАИ ЉТ3053


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:- Материјал: Алуминиум
  - Носивост: 120 кг
  - Мултифункционална (се користи и како количка на 4 тркала)
  - Димензии: 1355x505x540мм
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Баукит
 • Минимална количина за нарачка:1
 • профил на компанијата

  Баукит

  • Опис на компанијата:Основна дејност на компанијата е трговија со градежен алат, скали, скелиња и останат придружен асортиман. Во моментот БАУКИТ ГРУП ДОО е претставник на Македонскиот пазар на повеќе истакнати брендови од Европски производители, KRAUSE - Германија, TELLURE ROTA - Италија, PFT - Германија, MARBET - Полска, DAMAR - Полска, SIGMA - Италија, COMENSAL - Полска, RAIMONDI - Италија, AWENTA - Полска, PATROL - Полска, YATO - Полска, PFERD - Германија, TOLSEN, како и 15-тина производители на најразличен асортиман од Кина. Наша цел е понуда на квалитетни производи на потрошувачите и професионална услуга, а преку нашата развиена дистрибутивна мрежа, нашите производи се достапни во повеќето градови во Македонија.
  • Име на контакт лице:Стефан
  • Адреса:бул.Александар Македонски б.б.
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:0038976467308
  • Телефон #:022535099
  • Факс #:022535099
  • Локација на мапа:Прикажи  022535099

  корисничка поддршка