00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сталак за велосипед со потпорни цевки и челуст со федер 1693А


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Bike Gator! Нова генерација на Униор 1693А (1693АЅ) сталак за велосипед.
  Сталакот за поправка на велосипеди е основна работна алатка и за работилници сервиси како и за ентузијасти аматери.
  Лесна е за монтажа и цевките за поптпора се поставуваат заедно овозможувајки полесен транспорт.
  - Максимален капацитет на товар е 30 kg
  - Сталакот е погоден за цевки со дијаметар од мин. Ø24 mm и макс. Ø 38 mm
  - Тежина на стојалка : 6.5 kg
  - Заменливи гумени облоги за челусти

  Предности:
  - Стојалката има улога на нова низа од прецизни алуминиумски и челични делови кои нудат цврстина и трајност.
  - Нов систем на монтажа и ротација на челустите.
  - Подобрен систем на лизгање.
  - Нова стилска метална влошка за алат со внатрешен променлив додаток од ЅОЅ пена.
 • Достапност:Контакт
 • Земја на потекло:Словенија
 • Гаранција:Доживотна
 • профил на компанијата

  Униор Македонија

  • Опис на компанијата:Униор Комерц е ексклузивно претставништво на Unior Словенија, компанија со богата традиција обврзана на производство на високо квалитетен професионален рачен алат.
  • Име на контакт лице:Александар
  • Адреса:ул.36 бр.20, нас. Илинден
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Телефон #:(02) 2432 057
  • Факс #:(02) 2432 150
  • Локација на мапа:Прикажи  022432057

  корисничка поддршка