00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Clara Jорган 200 x 200cm

Clara Jорган 200 x 200cm

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

1199 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 130 ден.

Производот го добивате за 3 до 4 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Состав:
  Материјал 100 % памук
  Полнеж полестерско влакно

  Принтаниот јорган Clara e изработен од памук и исполнет со полиестерски влакна. Јорганот Clara ви овозмoжува вашето тело да дише додека истовремено ја одржува топлината на вашето тело.
  Идеален декоративен јорган за пролетен и есенски период.
  Јорганот Clara може да се пере во машина на 40°C.
  Материјалите од кои е направен jорганот Clara се со Oeko-Tex® сертификат со кој се гарантира дека производот не содржи штетни хемикалии.

  #сезавашатаспална
 • Продавач:Сомниа Шоп
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Сомниа Шоп

  • Име на контакт лице:Сомниа Шоп
  • Адреса:Александар Македонски 1-Г/13
  • Град:Прилеп , Македонија
  • Телефон #:071226001
  • Локација на мапа:Прикажи
  Цена со ДДВ:890 ден.

  Clara Jорган 140 x 200cm

  10%заштеда
  Цена со ДДВ:999 ден. 890 ден.

  Јорган Easy 140x200

  14%заштеда
  Цена со ДДВ:1.390 ден. 1.190 ден.

  Јорган Easy 200x200

  Цена со ДДВ:699 ден.

  КОМФО ЈОРГАН 200x200

  Цена со ДДВ:799 ден.

  КОМФО ЈОРГАН 220х240

  Цена со ДДВ:499 ден.

  КОМФО ЈОРГАН 140x200
  070/287-777

  корисничка поддршка