00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

  • Јазик

ТЕ-ЕЛ Систем

  • Опис на компанијата:ТЕ – ЕЛ Систем е една од водечките компании во регионот главно сконцентрирана на малопродажба и големопродажба на камионска галантерија, автокозметика, моторни пили и (делови за моторни пили) , велосипеди и (делови за велосипеди),гуми за велосипеди, делови за мотори, гуми за мотори, железарија, водово и многу други производи. . ТЕ – ЕЛ Систем е компанија која е посветена на развојот и усовршувањето на продуктите што можете да ги набавите кај нас и тоа не само заради потребата да бидеме први на пазарот, туку да ви овозможиме и вам да бидете секогаш пред конкурентите Нашата компанија во целост ќе ги задоволи вашите барања и потреби секако и со привлечна цена. Нашиот магацин е лоциран во главниот град на Македонија,Скопје., но вршиме и нарачки по Карго и еднаш неделно проаѓаме низ градовите во внатрешноста на Македонија.
  • Име на контакт лице:Виктор Димитров
  • Адреса:Тодор Чангов 15/2
  • Поштенски број:1000
  • Мобилен #:072 253 621 / 070 205 748
  • Телефон #:(02)2430932
  • Факс #:02 2642500
  • Број на вработени:3
  • Локација на мапа:Прикажи

Локација

Слики

Лого

Останато

Комплетност на профилот65.62%
Број на производи33
Член од03 Ное, 2017
Последна промена15:44:30 , 26 Мај, 2020
Сакаш да добиваш понуда со сезонски попусти?


070/287-777

корисничка поддршка