00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Тротинет NSC009

10%заштеда

Тротинет NSC009

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

999.0 ден. 899 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 150 ден.

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Секции:
 • Опис на производот:Тротинет NSC009 достапен во две бои со силиконски тркала
  -Наменет за воздраст од 4 години
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:RG Group
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  RG Group

  • Опис на компанијата:Electronics, Household Appliances, Gas Products (ovens, burners,etc), Industrial Products(toasters,grills), Heating & Cooling, Bicycles,etc
  • Име на контакт лице:RG GROUP - Tetovo
  • Адреса:Ohridska 15
  • Поштенски број:1200
  • Град:Тетово , Македонија
  • Мобилен #:+38971396669
  • Телефон #:+38971396669
  • Година на регистрација:1992
  • Број на вработени:30
  • Локација на мапа:Прикажи
  13%заштеда
  Цена со ДДВ:2.290 ден. 1.990 ден.

  Тротинет NSC126A

  Цена со ДДВ:4.799 ден.

  Електричен тротинет

  Цена со ДДВ:4.799 ден.

  Електричен тротинет

  Цена со ДДВ:5.990 ден.

  Електричен тротинет

  Цена со ДДВ:5.990 ден.

  Електричен тротинет

  Цена со ДДВ:17.799 ден.

  Електричен тротинет
  070/287-777

  корисничка поддршка