00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шатор 68014

12%заштеда

Шатор 68014

Цената е со вклучен ДДВ
6.000 ден. 5.250 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 310х240х130 см
  - Тежина на шаторот: 8 кг
  - Изработен од ултра квалитетен лесен полиестер материјал
  - Наменет за 4 лица
  - Мека подлога
  - Има мрежа за зажтита од инсекти
  - Странични торби/мрежички
  - Тешко запалив материјал

  Bestway 68014
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка