00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Шатор 210х210х120 см


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Шатор
  Димензии: 210х210х120 см
  Шифра: 68012 6942138916706
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Ванчо Прке бб
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Факс #:032386235
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:1.524 ден. 1.295 ден.

  Шатор 112х112х90 см

  50%заштеда
  Цена со ДДВ:3.240 ден. 1.620 ден.

  ПИКНИК ШАТОР

  Цена со ДДВ:2.830 ден.

  Шатор 235х190х100см

  Цена со ДДВ:3.075 ден.

  Шатор 235х190х100см

  Цена со ДДВ:8.610 ден.

  Шатор 150х225/260 см

  Цена со ДДВ:5.250 ден.

  Шатор 100х210/240 см
  032388103

  корисничка поддршка