00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Сет за кампување (Шатор за 2 лица, 2 вреќи за кампување и 2 пернички)

33%заштеда

Сет за кампување (Шатор за 2 лица, 2 вреќи за кампување и 2 пернички)

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

7490.0 ден. 4990 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Цената на достава е 200 ден.

Производот го добивате за 3 до 5 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Овој пакет за кампување се состои од: Шатор за 2 лица, 2 вреќи за кампување и 2 пернички
  - Овој сет е погоден за кампување за две лица. Продуктите во сетот се од врвен квалитет и бренд со традиција кој со сигурност ќе ве воодушеви со неговата удобност и квалитет

  - Повеќе информации за шаторот на овој линк:

  https://marketkonekt.com/makedonija/sport-i-rekreacija/oprema-za-kampuvanje/pavillo-shator-2-lica/AVj.htm

  - Повеќе информации за вреќата на овој линк:

  https://marketkonekt.com/makedonija/sport-i-rekreacija/oprema-za-kampuvanje/vrekja/xVj.htm

  - Повеќе информации за перничето на овој

  линк:https://marketkonekt.com/makedonija/sport-i-rekreacija/oprema-za-kampuvanje/pernichka/yVj.htm

  Bestway 68005, 68048, 67006
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка