00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Ранец Pavillo 68076

19%заштеда

Ранец Pavillo 68076

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

3200.0 ден. 2590 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Ранец за кампување Pavillo 68076
 • Достапност:Има залиха
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  26%заштеда
  Цена со ДДВ:7.490 ден. 5.490 ден.

  Сет за кампување (Шатор за 2 лица, ...

  33%заштеда
  Цена со ДДВ:7.490 ден. 4.990 ден.

  Сет за кампување (Шатор за 2 лица, ...

  Цена со ДДВ:5.250 ден.

  Шатор за кампување АСП 3

  Цена со ДДВ:7.900 ден.

  Шатор за кампување Vega

  Цена со ДДВ:4.650 ден.

  Шатор за кампување HEKATE 2
  070/287-777

  корисничка поддршка