00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Нокшир за деца Dolu


 • опис на производот
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:Карактеристики на нокширот за деца во форма на ВЦ школка:
  - Наменет за деца на возраст над 18 месеци
  - Боја: Бела
  - Бренд: Dolu
  - Димензии: 38 x 39 x 28 cm
  - Шифра: 7051

  #сезавашитенајмили
 • Достапност:Има залиха
 • профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 15 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Ванчо Прке бб
  • Поштенски број:2000
  • Град:Штип , Македонија
  • Мобилен #:070222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Факс #:032386235
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:25
  • Локација на мапа:Прикажи  032388103

  корисничка поддршка