00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

ПОГО ТОПКА СКОКАЛКА (СО ОБРАЧ)

50%заштеда

ПОГО ТОПКА СКОКАЛКА (СО ОБРАЧ)

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

675.0 ден. 338 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена. Доставата е бесплатна за цела Македонија.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот: ПОГО ТОПКА СКОКАЛКА изработена ПВЦ материјал со висок квалитет (таблата е изработена од ABS со висок квалитет), кој е издржлив и цврст со што спречува спречува пукање на подлогата.
  Дискот е дизајниран да ја држи топката цврсто со што нема да се лизне од платформата.
  - Компактен и пренослив, идеален е за чување дома или да го носите со Вас додека патувате.
  - ОГРАНИЧУВАЊЕ НА ТЕЖИНА - 100кг .
  Потребна е соодветна инфлација и доволно воздух за гумената топка.
  Потребен е краток период за да се совлада начинот на користење, а е идеален за подобрување на рамнотежата и координацијата, за зајакнување на мускулите, за развивање на карлицата...
  Исто така го намалува долниот дел на стомакот и го дефинира струкот.
  Препорачано за возраст од 6 години и повеќе;
  Димензии: 25,5 см (ако е надуен)

  Шифра: 38201
 • Достапност:Има залиха
 • Продавач:Дексико
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Дексико

  • Опис на компанијата:ДЕКСИКО Д.О.О. е водечки увозник и дистрибутер на детски играчки во Македонија, кој е редовен добавувач на широка мрежа малопродажни објекти низ земјата, како и на останати клиенти кои имаат потреба од детски играчки. Нашиот продажен асортиман вклучува играчки увезени од земјите на ЕУ, Кина, Хонг Конг, Турција, како и артикли произведени од македонски производители. Во нашиот продажно – изложбен салон ќе најдете просечно од 800 до 1.200 активни артикли (на залиха), а асортиманот постојано се освежува со нови производи кои пристигнуваат просечно на 15 дена. Со повеќегодишното искуство (од 2001г.) и својот вреден тим талентирани вработени, денес со гордост кажуваме дека наши задоволни клиенти се стотици купувачи - продавници за играчки, книжари, гифтшопови, маркети, супермаркети, градинки, институции, фирми... Од над 700 регистрирани деловни партнери, во моментот редовно опслужуваме (редовно снабдуваме со производи) околу 250 локации, а овој број секојдневно расте. Нашата визија е да станеме и останеме првокласен добавувач кој ги задоволува и најултимативните потреби на нашите клиенти во поглед на производниот асортиман и квалитет, цените, квалитетот на услугата и љубезноста и ефикасноста. Ако играчките се Вашиот бизнис, или тоа ќе станат, Ве покануваме да го посетите нашиот изложбено-продажен простор и да уживате во одличниот избор и услуга.
  • Име на контакт лице:Данка
  • Адреса:Индустриска б.б., управна зграда на ЖАС
  • Поштенски број:1000
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:+389 76284609
  • Телефон #:02/3171984
  • Година на регистрација:2001
  • Локација на мапа:Прикажи  070/287-777

  корисничка поддршка