00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Трактор-багер на педала

19%заштеда

Трактор-багер на педала

Цената е со вклучен ДДВ
4.990 ден. 4.030 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии:51 х 125 х 51 сm
  - Издржливост до 50 кг
  - Трактор со приколка
  - Наменето за деца над 3 год
  - Супер лесно за управување

  PILSAN 07 315
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  43%заштеда
  Цена со ДДВ:4.990 ден. 2.800 ден.

  Трактор на педала со приколка

  Цена со ДДВ:4.290 ден.

  Кола на педала

  15%заштеда
  Цена со ДДВ:10.000 ден. 8.450 ден.

  Трактор 6V
  070/287-777

  корисничка поддршка