00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Трактор 6V

15%заштеда

Трактор 6V

Адреса за испорака

Име и презиме (за достава)
Телефонски број за контакт
Улица
Град
Забелешки за достава
Цена со ДДВ:

10000.0 ден. 8450 ден.
Количина: -+

Достава:
Плаќање:


* Бесплатна достава

Производот го добивате за 1 до 2 работни дена.

MarketKonekt гарантира 100% заштита на купувачите. Доколку производот не соодвествува на описот нудиме враќање на парите. Прочитајте повеќе.


 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 66Х118Х63 см
  - Издржливост до 55 кг
  - Трактор на акомулатор 6V
  - Погодно за деца над 3 год
  - Извонреден турски квалитет

  Pilsan 05 116
 • Категорија:Играчки за деца
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  19%заштеда
  Цена со ДДВ:4.990 ден. 4.030 ден.

  Трактор-багер на педала

  25%заштеда
  Цена со ДДВ:7.790 ден. 5.843 ден.

  Статива за фудбал

  43%заштеда
  Цена со ДДВ:4.990 ден. 2.800 ден.

  Трактор на педала со приколка

  35%заштеда
  Цена со ДДВ:18.500 ден. 12.025 ден.

  Сет за во градина 3 во 1

  Цена со ДДВ:6.240 ден.

  Клацкалка за деца

  Цена со ДДВ:4.290 ден.

  Кола на педала
  070/287-777

  корисничка поддршка