00

Најава во твојот профил
Нов корисник? | Заборавена лозинка?

 • Јазик

Статива за фудбал

25%заштеда

Статива за фудбал

Цената е со вклучен ДДВ
7.790 ден. 5.843 ден.

 • опис на производот
 • мислења од корисници
 • профил на компанијата
опис на производот
 • Опис на производот:- Димензии: 65х119х86 см
  - Статива за фудбал погодна за деца над 3 год
  - Врвен турски квалитет
  - Извонреден дизајн прилагоден за мал фудбал

  Pilsan 03 397
 • Достапност:Има залиха
 • Земја на потекло:Турција
 • оцени од корисници
  профил на компанијата

  Андреј Компани

  • Опис на компанијата:За насмевката на вашите најмили, да биде присутна во секое време ние ја имаме тајната повеке од 20 години,повелете во Андреј Компани!
  • Име на контакт лице:Баже
  • Адреса:Петричка 6; Ванчо Прке б.б. Штип
  • Град:Скопје , Македонија
  • Мобилен #:070 222235
  • Телефон #:(032)388103
  • Година на регистрација:1998
  • Број на вработени:35
  • Локација на мапа:Прикажи
  15%заштеда
  Цена со ДДВ:10.000 ден. 8.450 ден.

  Трактор 6V

  35%заштеда
  Цена со ДДВ:18.500 ден. 12.025 ден.

  Сет за во градина 3 во 1
  070/287-777

  корисничка поддршка